Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55281699・Bučina 1421, 029 57 Oravská Lesná・Založené 2023
Obrat 2025
41 tis. €
+0,0 %Zisk 2025
4 555 €
+128 %Aktíva
24 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+62 %Zadlženosť
49,4 %
−24 ppHrubá marža
19,6 %
+5,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,2 %
+6,3 ppZisk / výnosy
ROA
19,4 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
38,2 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,33
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 061 €
+111 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−6,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 789 €
+86 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 560 € | 5 942 € | 7 937 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 356 € | 1 998 € | 4 555 € |
| Daň z príjmov | 88 € | 397 € | 506 € |
| Daň z príjmov splatná | 88 € | 397 € | 506 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 10 tis. € | 7 624 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 10 tis. € | 7 624 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 7 967 € | 7 967 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 9 749 € | 1 398 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 204 € | 496 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 356 € | 7 354 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 356 € | 2 354 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 356 € | 1 998 € | 4 555 € |
| Záväzky | 29 tis. € | 21 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 7 902 € | 4 902 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Oravská Lesná 294, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 294, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Chalety BUČINA - Sever s. r. o.
Bučina 1421, 029 57 Oravská Lesná
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.