Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55295169・Dolné Semerovce 96, 93585 Dolné Semerovce・Založené 2023
Obrat 2025
51 tis. €
+22 %Zisk 2025
1 173 €
+124 %Aktíva
310 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
−2 840 €
+29 %Zadlženosť
97,1 %
−2,7 ppHrubá marža
34,1 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
-41,3 %
−162 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,08
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 133 €
+147 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
45,0 %
+53 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
75 tis. €
+37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 42 tis. € | 51 tis. € |
| Pridaná hodnota | −3 248 € | 8 501 € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 42 tis. € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −4 831 € | 1 173 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 340 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 277 tis. € | 310 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 216 tis. € | 228 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 14 tis. € | 216 tis. € | 228 tis. € |
| Obežný majetok | 5 723 € | 61 tis. € | 82 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 476 € | 45 tis. € | 75 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 247 € | 16 tis. € | 6 804 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 277 tis. € | 310 tis. € |
| Vlastné imanie | −7 090 € | −4 013 € | −2 840 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −12 tis. € | −17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −4 831 € | 1 173 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 276 tis. € | 301 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 20 tis. € | 270 tis. € | 294 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 5 917 € | 5 890 € | 6 803 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 356 € | 4 484 € | 12 tis. € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Somlyói út 1, 2045 Törökbálint, Maďarsko
Adresa Triq Zekka 129, 1031 II-Belt Valletta, Maltská republika
Adresa Triq Zekka 129, 1031 II-Belt Valletta, Maltská republika
Zapísané v OR SR
Tartufo Holding s.r.o.
Dolné Semerovce 96, 93585 Dolné Semerovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.