Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55316239・Pod Vtáčnikom 1, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2023
Obrat 2025
3 490 €
Zisk 2025
−24 tis. €
−373 %Aktíva
115 tis. €
+1 707 %Vlastný kapitál
−27 tis. €
−693 %Zadlženosť
123,7 %
−30 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-694,1 %
Zisk / výnosy
ROA
-21,2 %
+60 ppRentabilita aktív
ROE
89,1 %
−60 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,52
+971 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−24 tis. €
−399 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,4 %
+5,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
47 tis. €
+1 858 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 150 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −3 166 € | −4 518 € | −23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 150 tis. € | 0 € | 3 490 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 301 € | −5 126 € | −24 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 247 € | 6 337 € | 115 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 60 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 60 tis. € |
| Obežný majetok | 6 247 € | 6 337 € | 55 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 800 € | 4 000 € | 50 tis. € |
| Finančné účty | 447 € | 2 337 € | 4 526 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 247 € | 6 337 € | 115 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 699 € | −3 427 € | −27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −3 301 € | −8 427 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 301 € | −5 126 € | −24 tis. € |
| Záväzky | 4 548 € | 9 764 € | 142 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 134 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 3 948 € | 9 026 € | 7 249 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 600 € | 738 € | 738 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hlboká cesta 3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Waldegghofgasse 3, 1170 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Renngasse 14, 1010 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Hlboká cesta 3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Renngasse 14, 1010 Viedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
Mithras Asset Management s. r. o.
Pod Vtáčnikom 1, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.