Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55345182・Nesluša 1044, 023 41 Nesluša・Založené 2023
Obrat 2025
182 tis. €
−96 %Zisk 2025
−125 tis. €
−112 %Aktíva
1,2 mil. €
−24 %Vlastný kapitál
997 tis. €
−11 %Zadlženosť
17,3 %
−12 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-68,6 %
−92 ppZisk / výnosy
ROA
-10,4 %
−76 ppRentabilita aktív
ROE
-12,5 %
−105 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,80
+104 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−124 tis. €
−109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,8 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
997 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1 967,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 213 tis. € | 4,4 mil. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 102 tis. € | 1,41 mil. € | −14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 213 tis. € | 4,41 mil. € | 182 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 80 tis. € | 1,04 mil. € | −125 tis. € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 276 tis. € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 21 tis. € | 276 tis. € | 960 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 126 tis. € | 1,59 mil. € | 1,2 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 266 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 266 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 126 tis. € | 1,32 mil. € | 1,2 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 90 tis. € | 1,1 mil. € | 1,05 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 36 tis. € | 218 tis. € | 156 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 126 tis. € | 1,59 mil. € | 1,2 mil. € |
| Vlastné imanie | 85 tis. € | 1,12 mil. € | 997 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 80 tis. € | 1,12 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 80 tis. € | 1,04 mil. € | −125 tis. € |
| Záväzky | 41 tis. € | 464 tis. € | 208 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 29 € | 37 € |
| Krátkodobé záväzky | 41 tis. € | 464 tis. € | 208 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 20 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Nesluša 1044, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Adresa Nesluša 1044, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Adresa Nesluša 1044, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Adresa Nesluša 1044, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.