Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Steel Soft Inovations, k.s.

Finančný profil firmy・IČO 55351981・Bela IV. 915/9, 960 01 Zvolen・Založené 2023

Aktívna

Obrat 2025

49 tis. €

+12 %
IČO
55351981
DIČ
2121970873
IČ DPH
SK2121970873, podľa §4, registrácia od streda 23. septembra 2026
Sídlo
Steel Soft Inovations, k.s.Bela IV. 915/9 960 01 Zvolen
Dátum vzniku
streda 12. apríla 2023
Právna forma
Komanditná spoločnosť
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sr/681/S

Zisk 2025

8 459 €

+434 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktíva

568 tis. €

+13 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

6 929 €

+553 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

98,8 %

−1,5 ppZáväzky / aktíva celkom

Hrubá marža

86,6 %

−13 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+434 %
−4 499 €−2 530 €8 459 €2023202420252023−4 499 €2024−2 530 €20258 459 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

+12 %
42 tis. €44 tis. €49 tis. €202320242025202342 tis. €202444 tis. €202549 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

4 499 €1 319 €960 €202320242025Daň celkom · 20234 499 €Daň celkom · 20241 319 €Daň celkom · 2025960 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

17,1 %

+23 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

17,1 %

+23 pp

Zisk / tržby

ROA

1,5 %

+2,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

122,1 %

−43 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

20,7 %

+26 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

86,6 %

−13 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

9 419 €

+878 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,2 %

+119 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

42 tis. €202344 tis. €202449 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru42 tis. €44 tis. €49 tis. €
Pridaná hodnota30 tis. €44 tis. €43 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti42 tis. €44 tis. €49 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−4 499 €−2 530 €8 459 €
Daň z príjmov4 499 €1 319 €960 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka202320242025
Osobné náklady0 €0 €268 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok107 tis. €
  • Obežný majetok461 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie6 929 €
  • Záväzky561 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka202320242025
Majetok celkom249 tis. €502 tis. €568 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €107 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €107 tis. €
Obežný majetok249 tis. €502 tis. €461 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky243 tis. €502 tis. €410 tis. €
Finančné účty5 970 €964 €51 tis. €

Pasíva

Položka202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky249 tis. €502 tis. €568 tis. €
Vlastné imanie−3 499 €−1 530 €6 929 €
Základné imanie1 000 €1 000 €1 000 €
HV minulých rokov0 €0 €−2 530 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−4 499 €−2 530 €8 459 €
Záväzky252 tis. €504 tis. €561 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky252 tis. €465 tis. €522 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu63,58 €Áno

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Faktoring a forfaitingPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Finančný lízingPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Inžinierske činnosti, testovanie a analýzyPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 12. apríla 2023
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od streda 12. apríla 2023
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 12. apríla 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osobaod štvrtok 13. apríla 2023

    Adresa Bela IV. 915/9, 96001 Zvolen, Slovenská republika

  • Steel Soft Inovations LLCAktívne
    Komplementárod štvrtok 13. apríla 2023

    Adresa 1309 Coffeen Avenue STE 7451, 82801 Sheridan, Wyoming, Delaware, Spojené štáty americké

  • Andrej KašicaUkončené
    Komplementárstreda 12. apríla 2023 – štvrtok 11. mája 2023

    Adresa Bela IV. 915/9, 96001 Zvolen, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 3
  • Steel Soft Inovations LLCAktívne
    Komplementárod piatok 12. mája 2023

    Adresa 1309 Coffeen Avenue STE 7451, 82801 Sheridan, Wyoming, Delaware, Spojené štáty americké

  • Komanditistaod streda 12. apríla 2023

    Adresa Bela IV. 915/9, 96001 Zvolen, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad1 000 EUR
  • Andrej KašicaUkončené
    Komplementárstreda 12. apríla 2023 – štvrtok 11. mája 2023

    Adresa Bela IV. 915/9, 96001 Zvolen, Slovenská republika

História firmy

1 zmena v registri

  • Sídlo

    2 záznamy
    • Bela IV. 915/9, 96001 Zvolen, Slovenská republikaod piatok 12. mája 2023
    • Grösslingova 4, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republikastreda 12. apríla 2023 – štvrtok 11. mája 2023

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sr/681/S
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Steel Soft Inovations, k.s.

Sídlo spoločnosti

Steel Soft Inovations, k.s.

Bela IV. 915/9, 960 01 Zvolen

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.