Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55380522・Demänovská Dolina 188, 03101 Demänovská Dolina・Založené 2023
Obrat 2025
64 tis. €
−1,0 %Zisk 2025
11 tis. €
+170 %Aktíva
34 tis. €
+56 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+75 %Zadlženosť
23,0 %
−8,3 ppHrubá marža
27,8 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,7 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
33,1 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
43,0 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,29
+45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+137 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+89 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 51 tis. € | 65 tis. € | 64 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 505 € | 6 648 € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 51 tis. € | 65 tis. € | 64 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 902 € | 4 228 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 582 € | 1 239 € | 1 564 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 582 € | 1 239 € | 1 564 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 22 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1 528 € | 1 069 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 1 528 € | 1 069 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 20 tis. € | 33 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 780 € | 9 395 € | 7 723 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 160 € | 11 tis. € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 64 € | 63 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 22 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 15 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 295 € | 507 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 5 606 € | 9 623 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 902 € | 4 228 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 2 038 € | 6 916 € | 7 944 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 11 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 038 € | 6 916 € | 7 776 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 157 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Demänovská Dolina 188, 03101 Demänovská Dolina, Slovenská republika
Adresa Demänovská Dolina 188, 03101 Demänovská Dolina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Full energy s. r. o.
Demänovská Dolina 188, 03101 Demänovská Dolina
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.