Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55400752・Dr. Clementisa 1217/5, 97701 Brezno・Založené 2023
Obrat 2025
4,03 mil. €
−3,1 %Zisk 2025
166 tis. €
+46 %Aktíva
1,04 mil. €
−24 %Vlastný kapitál
248 tis. €
+159 %Zadlženosť
76,1 %
−17 ppHrubá marža
19,9 %
+1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,1 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
15,9 %
+7,7 ppRentabilita aktív
ROE
66,7 %
−51 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
+5,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
181 tis. €
+7,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,4 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 150 €
+90 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 4,16 mil. € | 4,03 mil. € |
| Pridaná hodnota | −5 146 € | 766 tis. € | 804 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 4,16 mil. € | 4,03 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −22 tis. € | 113 tis. € | 166 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 55 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 55 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 390 tis. € | 1,37 mil. € | 1,04 mil. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 296 tis. € | 269 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 80 tis. € | 241 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 1 241 € | 9 159 € | 27 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 207 tis. € | 0 € |
| Obežný majetok | 377 tis. € | 1,07 mil. € | 766 tis. € |
| Zásoby | 16 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 471 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 900 € | 429 tis. € | 203 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 355 tis. € | 644 tis. € | 92 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 736 € | 4 619 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 390 tis. € | 1,37 mil. € | 1,04 mil. € |
| Vlastné imanie | −17 tis. € | 96 tis. € | 248 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −22 tis. € | 78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −22 tis. € | 113 tis. € | 166 tis. € |
| Záväzky | 408 tis. € | 1,27 mil. € | 791 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 3 986 € | 6 732 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 259 € | 1,14 mil. € | 773 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 406 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 125 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
40 registrovaných činností
Adresa Gašparovo 152, 97664 Beňuš, Slovenská republika
Adresa Námestie gen. M. R. Štefánika 1, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Máj. povstania českého ľudu 3808/3B, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Hradby 75/1, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Kozlovo 663, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa 9. mája 2142/22, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Štúrova 1, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Námestie gen. M. R. Štefánika 1, 97701 Brezno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.