Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55402798・Haanova 46A, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2023
Obrat 2026
0 €
−100 %Zisk 2026
−9 666 €
−1 211 %Aktíva
2 479 €
−72 %Vlastný kapitál
−5 874 €
−255 %Zadlženosť
337,0 %
+280 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-389,9 %
−400 ppRentabilita aktív
ROE
164,6 %
+142 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,30
−72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 552 €
−622 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,2 %
−54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 874 €
−1 769 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
57,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 45 tis. € | 64 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 4 261 € | −1 101 € | 8 566 € | −165 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 45 tis. € | 64 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 305 € | −4 384 € | 870 € | −9 666 € |
| Daň z príjmov | 407 € | 340 € | 960 € | 114 € |
| Daň z príjmov splatná | 407 € | 340 € | 960 € | 114 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 13 tis. € | 8 782 € | 2 479 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 13 tis. € | 5 342 € | 2 479 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 200 € | 2 800 € | 2 200 € | 2 200 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 364 € | 10 tis. € | 3 142 € | 279 € |
| Časové rozlíšenie | 374 € | 0 € | 3 440 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 13 tis. € | 8 782 € | 2 479 € |
| Vlastné imanie | 7 305 € | 2 921 € | 3 792 € | −5 874 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 805 € | −2 578 € | −1 708 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 305 € | −4 384 € | 870 € | −9 666 € |
| Záväzky | 4 633 € | 10 tis. € | 4 990 € | 8 353 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 633 € | 10 tis. € | 4 990 € | 8 353 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Tri vody VI 54, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Tri vody VI 54, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Cabanova 10, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Tri vody VI 54, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Cabanova 10, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
CK Be Happy, s.r.o. v likvidácii
Haanova 46A, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.