Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55418694・Tekovská 2333/3, 934 01 Levice・Založené 2023
Obrat 2025
579 tis. €
+25 %Zisk 2025
9 478 €
−2,6 %Aktíva
233 tis. €
+83 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+55 %Zadlženosť
88,5 %
+2,1 ppHrubá marža
8,8 %
+5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
4,1 %
−3,6 ppRentabilita aktív
ROE
35,5 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,77
+59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+7,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
31,0 %
+6,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
83 tis. €
+929 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
452,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 454 tis. € | 576 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 167 € | 15 tis. € | 51 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 464 tis. € | 579 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 496 € | 9 733 € | 9 478 € |
| Daň z príjmov | 440 € | 3 103 € | 4 268 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 663 € | 127 tis. € | 233 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 49 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 49 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 663 € | 78 tis. € | 190 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 73 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 632 € | 33 tis. € | 95 tis. € |
| Finančné účty | 4 031 € | 45 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 663 € | 127 tis. € | 233 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 496 € | 17 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 496 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 496 € | 9 733 € | 9 478 € |
| Záväzky | 1 167 € | 110 tis. € | 206 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 17 tis. € | 81 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1 167 € | 70 tis. € | 107 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 23 tis. € | 18 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Jur nad Hronom 227, 93557 Jur nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tekovská 2333/3, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Dopravná ul. 2436/9, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Jur nad Hronom 227, 93557 Jur nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tekovská 2333/3, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Dopravná ul. 2436/9, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.