Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55445926・Stavbárska 5223/48, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2023
Obrat 2025
145 tis. €
−22 %Zisk 2025
3 376 €
+2,6 %Aktíva
69 tis. €
+1,0 %Vlastný kapitál
8 615 €
+3,0 %Zadlženosť
87,5 %
−0,2 ppHrubá marža
-15,7 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
39,2 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,26
+166 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 421 €
+2,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
+352 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 102 tis. € | 134 tis. € | 110 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 011 € | −39 tis. € | −17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 102 tis. € | 185 tis. € | 145 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 498 € | 3 289 € | 3 376 € |
| Daň z príjmov | 398 € | 1 015 € | 1 045 € |
| Daň z príjmov splatná | 398 € | 1 015 € | 1 045 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 68 tis. € | 69 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 24 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 24 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 43 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 33 tis. € | 7 072 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 040 € | 9 714 € | 45 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 394 € | 636 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 68 tis. € | 69 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 498 € | 8 363 € | 8 615 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 74 € | 239 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 498 € | 3 289 € | 3 376 € |
| Záväzky | 18 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 21 tis. € | 443 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 35 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 332 € | 3 231 € | 44 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Stavbárska 5223/48, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Stavbárska 5223/48, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
LukyX s. r. o.
Stavbárska 5223/48, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.