Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Stavmak Kaličiak s r.o.

Finančný profil firmyIČO 55472648Nová 7, 03861 VrútkyZaložené 2023

Obrat 2025

348 tis. €

−3,4 %
IČO
55472648
DIČ
2121993984
IČ DPH
SK2121993984, podľa §4, registrácia od sobota 1. júla 2023
Sídlo
Stavmak Kaličiak s r.o.Nová 7 03861 Vrútky
Dátum vzniku
sobota 20. mája 2023
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/82182/L

Zisk 2025

−4 051 €

−156 %

Aktíva

165 tis. €

+5,3 %

Vlastný kapitál

82 tis. €

−4,7 %

Zadlženosť

50,1 %

+5,2 pp

Hrubá marža

23,6 %

−1,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−156 %
194 tis. €7 247 €−4 051 €202320242025

Tržby

−3,4 %
545 tis. €360 tis. €348 tis. €202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-1,2 %

−3,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

-2,5 %

−7,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

-4,9 %

−13 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,29

−19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−2 131 €

−126 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-90,1 %

−103 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

23 tis. €

−35 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-20,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

545 tis. €2023360 tis. €2024348 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru545 tis. €360 tis. €348 tis. €
Pridaná hodnota289 tis. €91 tis. €82 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti545 tis. €360 tis. €348 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení194 tis. €7 247 €−4 051 €
Daň z príjmov52 tis. €1 044 €1 920 €

Aktíva

  • Neobežný majetok63 tis. €
  • Obežný majetok101 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie82 tis. €
  • Záväzky82 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka202320242025
Majetok celkom272 tis. €156 tis. €165 tis. €
Neobežný majetok72 tis. €61 tis. €63 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok72 tis. €61 tis. €63 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok200 tis. €95 tis. €101 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky9 643 €47 tis. €57 tis. €
Finančné účty190 tis. €48 tis. €45 tis. €

Pasíva

Položka202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky272 tis. €156 tis. €165 tis. €
Vlastné imanie199 tis. €86 tis. €82 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €64 tis. €71 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení194 tis. €7 247 €−4 051 €
Záväzky73 tis. €70 tis. €82 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €291 €621 €
Krátkodobé záväzky57 tis. €60 tis. €79 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé16 tis. €9 959 €3 031 €
Rezervy0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

52 tis. €1 044 €1 920 €202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie2 651,8 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

3 registrované činnosti

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 20. mája 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 20. mája 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 20. mája 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 20. mája 2023

    Adresa Nová 7, 03861 Vrútky, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 20. mája 2023

    Adresa Nová 7, 03861 Vrútky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/82182/L
Hlavná činnosť
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Stavmak Kaličiak s r.o.

Sídlo spoločnosti

Stavmak Kaličiak s r.o.

Nová 7, 03861 Vrútky

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.