Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55559107・Pestovateľská 10, 812 04 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2023
Obrat 2025
183 tis. €
−5,5 %Zisk 2025
−41 tis. €
−956 %Aktíva
91 tis. €
+22 %Vlastný kapitál
−36 tis. €
−1 061 %Zadlženosť
140,2 %
+45 ppHrubá marža
-6,4 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-22,3 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
-44,9 %
−51 ppRentabilita aktív
ROE
111,8 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,74
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−40 tis. €
−796 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,4 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−31 tis. €
−1 117 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 193 tis. € | 183 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 167 € | 31 tis. € | −12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 193 tis. € | 183 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 967 € | 4 759 € | −41 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 960 € | 960 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 265 € | 75 tis. € | 91 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 937 € | 937 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 937 € | 937 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 265 € | 74 tis. € | 90 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 66 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 218 € | 4 234 € | 2 997 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 047 € | 3 049 € | 5 224 € |
| Časové rozlíšenie | — | 15 € | 15 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 265 € | 75 tis. € | 91 tis. € |
| Vlastné imanie | −967 € | 3 792 € | −36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −5 967 € | −1 208 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 967 € | 4 759 € | −41 tis. € |
| Záväzky | 3 232 € | 71 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 € | 113 € | 219 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 217 € | 71 tis. € | 121 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 6 000 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 100 € | 130 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Ovručská 1669/12, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Ovručská 1669/12, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
AUTODIELY SHOP s.r.o.
Pestovateľská 10, 812 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.