Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55596126・Odborárov 551/16, 05201 Spišská Nová Ves・Založené 2023
Obrat 2026
31 €
−100 %Zisk 2026
−375 €
+86 %Aktíva
6 271 €
−9,0 %Vlastný kapitál
6 271 €
−5,6 %Zadlženosť
0,0 %
−3,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 209,7 %
−1 190 ppZisk / výnosy
ROA
-6,0 %
+32 ppRentabilita aktív
ROE
-6,0 %
+34 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−375 €
+84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+9,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 271 €
−5,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-54,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 64 tis. € | 200 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 6 438 € | 5 211 € | −2 989 € | −357 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 64 tis. € | 200 tis. € | 14 tis. € | 31 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 330 € | 948 € | −2 632 € | −375 € |
| Daň z príjmov | 2 014 € | 960 € | 227 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 18 tis. € | 6 889 € | 6 271 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 18 tis. € | 6 889 € | 6 271 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 758 € | 1 911 € | 2 136 € | 1 677 € |
| Finančné účty | 9 835 € | 16 tis. € | 4 753 € | 4 594 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 18 tis. € | 6 889 € | 6 271 € |
| Vlastné imanie | 8 330 € | 9 278 € | 6 646 € | 6 271 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 164 € | 4 064 € | 1 432 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 330 € | 948 € | −2 632 € | −375 € |
| Záväzky | 7 263 € | 8 394 € | 243 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 160 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 103 € | 8 394 € | 243 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Dolná Súča 188, 91332 Dolná Súča, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 1072/2, 05342 Krompachy, Slovenská republika
Adresa Dolná Súča 188, 91332 Dolná Súča, Slovenská republika
Adresa Strojnícka 2907/8, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 1072/2, 05342 Krompachy, Slovenská republika
Adresa Gagarinova 7/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Dolná Súča 846, 91332 Dolná Súča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Artelio s. r. o. v likvidácii
Odborárov 551/16, 05201 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.