Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55616925・Líščie Nivy 448/9, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2023
Obrat 2025
48 tis. €
−1,3 %Zisk 2025
−13 tis. €
−95 %Aktíva
8 106 €
+67 %Vlastný kapitál
−17 tis. €
−417 %Zadlženosť
304,8 %
+139 ppHrubá marža
-25,8 %
−43 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-28,1 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-165,1 %
−24 ppRentabilita aktív
ROE
80,6 %
−133 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,33
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,6 %
+2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−17 tis. €
−417 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
142,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 120 € | 48 tis. € | 48 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 235 € | 8 409 € | −12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 120 € | 48 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 353 € | −6 859 € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 426 € | 4 860 € | 8 106 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 426 € | 4 860 € | 8 106 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 250 € | 211 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 176 € | 4 649 € | 8 106 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 426 € | 4 860 € | 8 106 € |
| Vlastné imanie | 3 647 € | −3 212 € | −17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 353 € | −8 212 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 353 € | −6 859 € | −13 tis. € |
| Záväzky | 2 779 € | 8 072 € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 779 € | 8 072 € | 25 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Frankovská 14177/7, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Sibírska 1611/16, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Frankovská 14177/7, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Sibírska 1611/16, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Derma.sk, s.r.o.
Líščie Nivy 448/9, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.