Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55669794・SNP 1471/115, 01707 Považská Bystrica・Založené 2023
Obrat 2025
284 tis. €
+16 %Zisk 2025
14 tis. €
+61 %Aktíva
34 tis. €
+40 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+26 %Zadlženosť
25,1 %
+8,1 ppHrubá marža
7,7 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
40,4 %
+5,3 ppRentabilita aktív
ROE
53,9 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,68
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
+61 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
+39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
193,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 244 tis. € | 283 tis. € |
| Pridaná hodnota | 567 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 244 tis. € | 284 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 348 € | 8 498 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 61 € | 2 359 € | 3 737 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 24 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 3 652 € | 2 583 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 3 652 € | 2 583 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 21 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 5 738 € | 3 940 € | 1 250 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 812 € | 4 340 € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 5 050 € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 24 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 331 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 348 € | 8 498 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 6 002 € | 4 137 € | 8 517 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 002 € | 4 137 € | 8 517 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa SNP 1471/115, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa SNP 1471/115, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa SNP 4887/159, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.