Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55693504・Gemerská 3, 04011 Košice - mestská časť Juh・Založené 2023
Obrat 2026
0 €
−100 %Zisk 2026
−1 764 €
−103 %Aktíva
12 tis. €
−92 %Vlastný kapitál
11 tis. €
−91 %Zadlženosť
5,5 %
−0,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-14,9 %
−55 ppRentabilita aktív
ROE
-15,7 %
−58 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
33,18
+114 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 651 €
−102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,8 %
−28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
−90 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-39,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 1,12 mil. € | 677 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 021 € | 143 tis. € | 66 tis. € | −1 293 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 1,12 mil. € | 722 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 063 € | 72 tis. € | 56 tis. € | −1 764 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 19 tis. € | 15 tis. € | 113 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 710 € | 212 tis. € | 140 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 8 094 € | 15 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 8 094 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 710 € | 204 tis. € | 125 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 52 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 537 € | 16 tis. € | 59 tis. € | 2 341 € |
| Finančné účty | 5 173 € | 136 tis. € | 66 tis. € | 9 536 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 710 € | 212 tis. € | 140 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 938 € | 76 tis. € | 132 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −1 063 € | 70 tis. € | 7 484 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 063 € | 72 tis. € | 56 tis. € | −1 764 € |
| Záväzky | 1 772 € | 136 tis. € | 8 375 € | 656 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 186 € | 298 € | 298 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 772 € | 135 tis. € | 8 077 € | 358 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 1 264 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa 19. januára 16, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 1200/11, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Slovenského národného povstania 64, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa 19. januára 16, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Kpt. Nálepku 1200/11, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Slovenského národného povstania 64, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa 19. januára 16, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Lektra s.r.o. v likvidácii
Gemerská 3, 04011 Košice - mestská časť Juh
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.