Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

R2 stolárstvo s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 55709303Mlynská 123/2, 05914 Spišský ŠtiavnikZaložené 2023

Obrat 2025

0

IČO
55709303
DIČ
2122069873
IČ DPH
Sídlo
R2 stolárstvo s. r. o.Mlynská 123/2 05914 Spišský Štiavnik
Dátum vzniku
štvrtok 14. septembra 2023
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/46523/P

Zisk 2025

−417 €

+3,0 %

Aktíva

4 814 €

−8,5 %

Vlastný kapitál

4 424 €

−8,6 %

Zadlženosť

8,1 %

+0,1 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+3,0 %
−229 €−430 €−417 €202320242025

Tržby

0 €0 €0 €202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-8,7 %

−0,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

-9,4 %

−0,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

14,16

−8,5 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−77 €

+14 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-441,6 %

−64 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

4 474 €

−9,1 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

−4 814 €

+8,5 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20230 €20240 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €
Pridaná hodnota−229 €−90 €−70 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−229 €−430 €−417 €
Daň z príjmov0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok4 814 €

Pasíva

  • Vlastné imanie4 424 €
  • Záväzky390 €

Súvaha

Aktíva

Položka202320242025
Majetok celkom5 341 €5 261 €4 814 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok5 341 €5 261 €4 814 €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Finančné účty5 341 €5 261 €4 814 €

Pasíva

Položka202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky5 341 €5 261 €4 814 €
Vlastné imanie5 271 €4 841 €4 424 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−229 €−659 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−229 €−430 €−417 €
Záväzky70 €420 €390 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky0 €340 €340 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €
Rezervy70 €80 €50 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €340 €340 €202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 14. septembra 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 14. septembra 2023
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyPlatné od štvrtok 14. septembra 2023
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od štvrtok 14. septembra 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 14. septembra 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 14. septembra 2023
  • StolárstvoPlatné od štvrtok 14. septembra 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 14. septembra 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 14. septembra 2023

    Adresa Mlynská 123/2, 05914 Spišský Štiavnik, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 14. septembra 2023

    Adresa Mlynská 123/2, 05914 Spišský Štiavnik, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/46523/P
Hlavná činnosť
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
R2 stolárstvo s. r. o.

Sídlo spoločnosti

R2 stolárstvo s. r. o.

Mlynská 123/2, 05914 Spišský Štiavnik

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.