Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55792529・Veľký Slavkov 11, 05991 Veľký Slavkov・Založené 2023
Obrat 2025
1,4 mil. €
+18 %Zisk 2025
28 tis. €
−42 %Aktíva
1,16 mil. €
+16 %Vlastný kapitál
84 tis. €
+49 %Zadlženosť
92,8 %
−1,6 ppHrubá marža
5,1 %
−0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
−2,0 ppZisk / výnosy
ROA
2,4 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
33,1 %
−52 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,97
−2,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
39 tis. €
−36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,4 %
+7,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−27 tis. €
−1 553 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1 665,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 500 € | 1,19 mil. € | 1,4 mil. € |
| Pridaná hodnota | 4 250 € | 69 tis. € | 72 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 500 € | 1,19 mil. € | 1,4 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 607 € | 48 tis. € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov | 637 € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 244 € | 1,01 mil. € | 1,16 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 54 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 54 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 244 € | 951 tis. € | 1,05 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 220 tis. € | 699 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 577 tis. € | 250 tis. € |
| Finančné účty | 9 244 € | 154 tis. € | 87 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 244 € | 1,01 mil. € | 1,16 mil. € |
| Vlastné imanie | 8 607 € | 56 tis. € | 84 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 107 € | 51 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 607 € | 48 tis. € | 28 tis. € |
| Záväzky | 637 € | 950 tis. € | 1,08 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 637 € | 950 tis. € | 1,08 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Veľký Slavkov 11, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
Adresa Mierová 2129/182, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Martinská 1601/33, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Veľký Slavkov 11, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
Adresa Mierová 2129/182, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.