Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Stork Medical s. r. o.

Finančný profil firmy・IČO 55842852・Zuzany Chalupovej 7, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2023

Aktívna

Obrat 2025

0 €

−100 %
IČO
55842852
DIČ
2122103852
IČ DPH
SK2122103852, podľa §7, registrácia od pondelok 6. mája 2024
Sídlo
Stork Medical s. r. o.Zuzany Chalupovej 7 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka
Dátum vzniku
streda 1. novembra 2023
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/173532/B

Zisk 2025

−656 €

−112 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

9 575 €

−53 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

8 984 €

−6,8 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

6,2 %

−47 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

—

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−112 %
−750 €5 391 €−656 €2023202420252023−750 €20245 391 €2025−656 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−100 %
0 €32 tis. €0 €20232024202520230 €202432 tis. €20250 €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €969 €340 €202320242025Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 2024969 €Daň celkom · 2025340 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-6,9 %

−33 pp

Rentabilita aktív

ROE

-7,3 %

−63 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

-100,0 %

−120 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Zisk pred zdanením

−316 €

−105 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-107,6 %

−123 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Bežná likvidita

19,50

+912 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Likvidita 1. stupňa

19,40

+909 %

Finančné účty / (krátkodobé záväzky + krátkodobé finančné výpomoci + bežné bankové úvery + časové rozlíšenie)

Likvidita 2. stupňa

19,40

+909 %

(krátkodobé pohľadávky + finančné účty + časové rozlíšenie) / (krátkodobé záväzky + krátkodobé finančné výpomoci + bežné bankové úvery + časové rozlíšenie)

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €202332 tis. €20240 €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €32 tis. €0 €
Pridaná hodnota−750 €6 367 €−193 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €32 tis. €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−750 €5 391 €−656 €
Daň z príjmov0 €969 €340 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka202320242025
Osobné náklady0 €0 €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok9 575 €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie8 984 €
  • Záväzky591 €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka202320242025
Majetok celkom4 500 €20 tis. €9 575 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok4 500 €20 tis. €9 575 €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €43 €50 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Finančné účty4 500 €20 tis. €9 525 €

Pasíva

Položka202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky4 500 €20 tis. €9 575 €
Vlastné imanie4 250 €9 641 €8 984 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−750 €4 640 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−750 €5 391 €−656 €
Záväzky250 €11 tis. €591 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky150 €11 tis. €491 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €
Rezervy100 €199 €100 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 1. novembra 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 1. novembra 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíPlatné od streda 1. novembra 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od streda 1. novembra 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od streda 1. novembra 2023
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyPlatné od streda 1. novembra 2023
  • Výroba zdravotníckych pomôcokPlatné od streda 1. novembra 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 1. novembra 2023

    Adresa Zuzany Chalupovej 7, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

  • Konateľod streda 1. novembra 2023

    Adresa Gerlachov 193, 08604 Gerlachov, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 1. novembra 2023

    Adresa Zuzany Chalupovej 7, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 1. novembra 2023

    Adresa Fialová 4, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/173532/B
Hlavná činnosť
Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Stork Medical s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Stork Medical s. r. o.

Zuzany Chalupovej 7, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.