Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 55880045・M. Benku 2341/1, 95503 Topoľčany・Založené 2023
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−981 €
−63 %Aktíva
3 707 €
−23 %Vlastný kapitál
3 367 €
−23 %Zadlženosť
9,2 %
−1,0 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-26,5 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
-29,1 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,90
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−641 €
−146 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-53,0 %
+77 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 367 €
−25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−3 655 €
+24 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 2 060 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −50 € | 23 € | −622 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 2 060 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −51 € | −601 € | −981 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 4 838 € | 3 707 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 4 838 € | 3 707 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 52 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 4 838 € | 3 655 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 4 838 € | 3 707 € |
| Vlastné imanie | 4 949 € | 4 348 € | 3 367 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −51 € | −652 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −51 € | −601 € | −981 € |
| Záväzky | 51 € | 490 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 50 € | 150 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Urxova 199/8, 95501 Práznovce, Slovenská republika
Adresa M. Benku 2341/1, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Urxova 199/8, 95501 Práznovce, Slovenská republika
Adresa M. Benku 2341/1, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa M. Benku 2341/1, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Ľ. Fullu 2495/17, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Urxova 199/8, 95501 Práznovce, Slovenská republika
Adresa M. Benku 2341/1, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MJ studio & production s. r. o.
M. Benku 2341/1, 95503 Topoľčany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.