Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

LProduction Slovakia s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 55896049Športová 6781/29A, 07101 MichalovceZaložené 2023

Obrat 2025

103 tis. €

−11 %
IČO
55896049
DIČ
2122134080
IČ DPH
SK2122134080, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. septembra 2024
Sídlo
LProduction Slovakia s.r.o.Športová 6781/29A 07101 Michalovce
Dátum vzniku
štvrtok 14. decembra 2023
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/58419/V

Zisk 2025

360 €

−99 %

Aktíva

77 tis. €

−1,3 %

Vlastný kapitál

63 tis. €

+0,6 %

Zadlženosť

18,6 %

−1,5 pp

Hrubá marža

31,6 %

−30 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−99 %
12 tis. €45 tis. €360 €202320242025

Tržby

−12 %
15 tis. €116 tis. €103 tis. €202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,4 %

−39 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,5 %

−57 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,6 %

−72 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,23

+4,3 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

1 320 €

−98 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

72,7 %

+52 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

46 tis. €

−3,6 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

161,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

15 tis. €2023116 tis. €2024103 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru15 tis. €116 tis. €103 tis. €
Pridaná hodnota15 tis. €71 tis. €32 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti15 tis. €116 tis. €103 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení12 tis. €45 tis. €360 €
Daň z príjmov2 181 €12 tis. €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok17 tis. €
  • Obežný majetok61 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie63 tis. €
  • Záväzky14 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka202320242025
Majetok celkom23 tis. €78 tis. €77 tis. €
Neobežný majetok0 €15 tis. €17 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €15 tis. €17 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Obežný majetok23 tis. €64 tis. €61 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky14 tis. €7 416 €13 tis. €
Finančné účty8 930 €56 tis. €48 tis. €

Pasíva

Položka202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky23 tis. €78 tis. €77 tis. €
Vlastné imanie17 tis. €62 tis. €63 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €12 tis. €57 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení12 tis. €45 tis. €360 €
Záväzky5 181 €16 tis. €14 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky5 181 €16 tis. €14 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 181 €12 tis. €960 €202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie176,88 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od utorok 23. septembra 2025
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od štvrtok 14. decembra 2023

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 14. decembra 2023

    Adresa Konečná 3557/7, 07101 Michalovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 14. decembra 2023

    Adresa Konečná 3557/7, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/58419/V
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
LProduction Slovakia s.r.o.

Sídlo spoločnosti

LProduction Slovakia s.r.o.

Športová 6781/29A, 07101 Michalovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.