Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

RadStav Group s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 56007108Chmeľnica 149, 06401 ChmeľnicaZaložené 2024

Obrat 2025

171 tis. €

+386 %
IČO
56007108
DIČ
2122206581
IČ DPH
Sídlo
RadStav Group s. r. o.Chmeľnica 149 06401 Chmeľnica
Dátum vzniku
streda 6. marca 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/47538/P

Zisk 2025

−169 €

−170 %

Aktíva

6 032 €

−38 %

Vlastný kapitál

5 072 €

−3,2 %

Zadlženosť

15,9 %

−30 pp

Hrubá marža

0,8 %

−0,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−170 %
241 €−169 €20242025

Tržby

+386 %
35 tis. €171 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-0,1 %

−0,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

-2,8 %

−5,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

-3,3 %

−7,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,28

+191 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

791 €

+180 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

121,4 %

+107 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

5 072 €

−3,2 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

386,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

35 tis. €2024171 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru35 tis. €171 tis. €
Pridaná hodnota286 €1 301 €
Výnosy z hospodárskej činnosti35 tis. €171 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení241 €−169 €
Daň z príjmov42 €960 €
Daň z príjmov splatná42 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok6 032 €

Pasíva

  • Vlastné imanie5 072 €
  • Záväzky960 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom9 767 €6 032 €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok9 767 €6 032 €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €18 €
Krátkodobý finančný majetok0 €
Finančné účty9 767 €6 014 €
Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky9 767 €6 032 €
Vlastné imanie5 241 €5 072 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €
HV minulých rokov0 €229 €
HV za účtovné obdobie po zdanení241 €−169 €
Záväzky4 526 €960 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 526 €960 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

42 €960 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

18 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 6. marca 2024
  • Faktoring a forfaitingPlatné od streda 6. marca 2024
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od streda 6. marca 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 6. marca 2024
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťPlatné od streda 6. marca 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 6. marca 2024
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od streda 6. marca 2024
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od streda 6. marca 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíPlatné od streda 6. marca 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 6. marca 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 6. marca 2024

    Adresa Chmeľnica 149, 06401 Chmeľnica, Slovenská republika

  • Konateľod streda 6. marca 2024

    Adresa Chmeľnica 149, 06401 Chmeľnica, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 6. marca 2024

    Adresa Chmeľnica 149, 06401 Chmeľnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 6. marca 2024

    Adresa Chmeľnica 149, 06401 Chmeľnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/47538/P
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
RadStav Group s. r. o.

Sídlo spoločnosti

RadStav Group s. r. o.

Chmeľnica 149, 06401 Chmeľnica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.