Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 56018827・Štvrť SNP 131/19, 91451 Trenčianske Teplice・Založené 2024
Obrat 2025
9 589 €
+84 %Zisk 2025
−300 €
+53 %Aktíva
4 602 €
+8,1 %Vlastný kapitál
4 059 €
−6,9 %Zadlženosť
11,8 %
+14 ppHrubá marža
27,7 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,1 %
+9,2 ppZisk / výnosy
ROA
-6,5 %
+8,5 ppRentabilita aktív
ROE
-7,4 %
+7,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,48
+120 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
40 €
+106 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
850,0 %
+850 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 059 €
−6,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
83,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 220 € | 9 589 € |
| Pridaná hodnota | 818 € | 2 658 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 220 € | 9 589 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −641 € | −300 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 340 € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 259 € | 4 602 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 259 € | 4 602 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 259 € | 4 602 € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 259 € | 4 602 € |
| Vlastné imanie | 4 359 € | 4 059 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −641 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −641 € | −300 € |
| Záväzky | −100 € | 543 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −100 € | 543 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Štvrť SNP 131/19, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Štvrť SNP 131/19, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Refresh TN s. r. o.
Štvrť SNP 131/19, 91451 Trenčianske Teplice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.