Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MTV HOLDING, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 56087098Hornádska 1502/4A, 010 01 ŽilinaZaložené 2024

Obrat 2025

44 tis. €

+84 %
IČO
56087098
DIČ
2122203589
IČ DPH
Sídlo
MTV HOLDING, s. r. o.Hornádska 1502/4A 010 01 Žilina
Dátum vzniku
sobota 2. marca 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/84481/L

Zisk 2025

7 919 €

+157 %

Aktíva

17 tis. €

+77 %

Vlastný kapitál

16 tis. €

+98 %

Zadlženosť

7,2 %

−9,7 pp

Hrubá marža

28,9 %

+4,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+157 %
3 084 €7 919 €20242025

Tržby

+84 %
24 tis. €44 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

17,8 %

+5,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

45,9 %

+14 pp

Rentabilita aktív

ROE

49,5 %

+11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

13,87

+134 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

8 799 €

+143 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−5,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

16 tis. €

+98 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

83,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

24 tis. €202444 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru24 tis. €44 tis. €
Pridaná hodnota6 017 €13 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti24 tis. €44 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 084 €7 919 €
Daň z príjmov544 €880 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok17 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie16 tis. €
  • Záväzky1 243 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom9 723 €17 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok9 723 €17 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 350 €950 €
Finančné účty8 373 €16 tis. €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky9 723 €17 tis. €
Vlastné imanie8 084 €16 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €2 930 €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 084 €7 919 €
Záväzky1 639 €1 243 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky1 639 €1 243 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

544 €880 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • činnosť na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od sobota 2. marca 2024
  • diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovPlatné od sobota 2. marca 2024
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 2. marca 2024
  • inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od sobota 2. marca 2024
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 2. marca 2024
  • mimoškolská vzdelávacia činnosťPlatné od sobota 2. marca 2024
  • murárstvoPlatné od sobota 2. marca 2024
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 2. marca 2024
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 2. marca 2024
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od sobota 2. marca 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 2. marca 2024

    Adresa Hornádska 1502/4A, 01001 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 2. marca 2024

    Adresa Hornádska 1502/4A, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/84481/L
Hlavná činnosť
Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
MTV HOLDING, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

MTV HOLDING, s. r. o.

Hornádska 1502/4A, 010 01 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.