Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

T.H. Mont&Servis s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 56115148Čeľadice 256, 951 03 ČeľadiceZaložené 2024

Obrat 2025

28 tis. €

+13 %
IČO
56115148
DIČ
2122206900
IČ DPH
Sídlo
T.H. Mont&Servis s. r. o.Čeľadice 256 951 03 Čeľadice
Dátum vzniku
streda 6. marca 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/62824/N

Zisk 2025

2 278 €

+75 833 %

Aktíva

15 tis. €

+39 %

Vlastný kapitál

7 281 €

+46 %

Zadlženosť

50,4 %

−2,1 pp

Hrubá marža

10,9 %

+9,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+75 833 %
3 €2 278 €20242025

Tržby

+13 %
25 tis. €28 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

8,1 %

+8,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

15,5 %

+15 pp

Rentabilita aktív

ROE

31,3 %

+31 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,16

+1,8 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 618 €

+2 518 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

13,0 %

−84 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

7 870 €

+42 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

12,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

25 tis. €202428 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru25 tis. €28 tis. €
Pridaná hodnota457 €3 077 €
Výnosy z hospodárskej činnosti25 tis. €28 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 €2 278 €
Daň z príjmov97 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok15 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie7 281 €
  • Záväzky7 397 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom11 tis. €15 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok11 tis. €15 tis. €
Zásoby4 304 €3 762 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky253 €130 €
Finančné účty5 967 €11 tis. €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky11 tis. €15 tis. €
Vlastné imanie5 003 €7 281 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €3 €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 €2 278 €
Záväzky5 521 €7 397 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 971 €6 808 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy550 €589 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

97 €340 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení - plynovýchPlatné od streda 17. júna 2026
  • Inštalácia, servis, údržba, oprava alebo vyraďovanie zariadení s obsahom fluórovaných skleníkových plynov Uvádzanie fluórovaných skleníkových plynov na trh Zhodnotenie fluórovaných skleníkových plynov Zneškodňovanie fluórovaných skleníkových plynov vrátane podnikania v oblasti nakladania s odpadmi s obsahom fluórovaných skleníkových plynov Kontrola úniku kontrolovaných látok zo zariadeníPlatné od sobota 2. augusta 2025
  • Kontrola úniku kontrolovaných látok zo zariadení Servis a údržba chladiacich a klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel s obsahom kontrolovanej látkyPlatné od sobota 2. augusta 2025
  • Inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníPlatné od streda 3. júla 2024
  • Opravy vyhradených technických zariadení plynovýchPlatné od streda 3. júla 2024
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovPlatné od streda 3. júla 2024
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 6. marca 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 6. marca 2024
  • Faktoring a forfaitingPlatné od streda 6. marca 2024
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od streda 6. marca 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 6. marca 2024

    Adresa Čeľadice 256, 95103 Čeľadice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 6. marca 2024

    Adresa Čeľadice 256, 95103 Čeľadice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/62824/N
Hlavná činnosť
Elektrická inštalácia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
T.H. Mont&Servis s. r. o.

Sídlo spoločnosti

T.H. Mont&Servis s. r. o.

Čeľadice 256, 951 03 Čeľadice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.