Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 56174012・Zámocká 30, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2024
Obrat 2025
1,41 mil. €
+295 %Zisk 2025
208 tis. €
+515 %Aktíva
586 tis. €
+6,8 %Vlastný kapitál
232 tis. €
+331 %Zadlženosť
60,5 %
−30 ppHrubá marža
20,6 %
+7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,7 %
+5,3 ppZisk / výnosy
ROA
35,5 %
+29 ppRentabilita aktív
ROE
89,7 %
+27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,66
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
265 tis. €
+510 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
233 tis. €
+324 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
295,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 357 tis. € | 1,41 mil. € |
| Pridaná hodnota | 48 tis. € | 290 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 357 tis. € | 1,41 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 208 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 544 € | 57 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 544 € | 57 tis. € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Majetok celkom | 549 tis. € | 586 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 549 tis. € | 586 tis. € |
| Zásoby | 173 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 140 tis. € | 147 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 235 tis. € | 360 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 20 € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 549 tis. € | 586 tis. € |
| Vlastné imanie | 54 tis. € | 232 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 784 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 208 tis. € |
| Záväzky | 495 tis. € | 354 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 10 € |
| Krátkodobé záväzky | 494 tis. € | 353 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 300 € | 1 721 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Krongasse 19, 1050 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Zámocká 30, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Krongasse 19, 1050 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Zámocká 30, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
CPI Pharmaceuticals k.s.
Zámocká 30, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.