Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PJ Inžiniering s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 56199082SNP 956/6, 92701 ŠaľaZaložené 2024

Obrat 2025

56 tis. €

+38 %
IČO
56199082
DIČ
2122243684
IČ DPH
SK2122243684, podľa §4, registrácia od pondelok 3. februára 2025
Sídlo
PJ Inžiniering s. r. o.SNP 956/6 92701 Šaľa
Dátum vzniku
pondelok 22. apríla 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/56504/T

Zisk 2025

7 257 €

−6,3 %

Aktíva

33 tis. €

+94 %

Vlastný kapitál

20 tis. €

+57 %

Zadlženosť

38,6 %

+14 pp

Hrubá marža

62,1 %

+23 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−6,3 %
7 744 €7 257 €20242025

Tržby

+36 %
40 tis. €55 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

13,0 %

−6,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

22,3 %

−24 pp

Rentabilita aktív

ROE

36,3 %

−24 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,90

−54 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

8 217 €

−12 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,7 %

−5,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

11 tis. €

−11 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

36,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

40 tis. €202456 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru40 tis. €55 tis. €
Pridaná hodnota16 tis. €34 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti40 tis. €56 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení7 744 €7 257 €
Daň z príjmov1 597 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok8 722 €
  • Obežný majetok24 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie20 tis. €
  • Záväzky13 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom17 tis. €33 tis. €
Neobežný majetok0 €8 722 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €8 722 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok17 tis. €24 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 451 €5 933 €
Finančné účty12 tis. €18 tis. €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky17 tis. €33 tis. €
Vlastné imanie13 tis. €20 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €7 244 €
HV za účtovné obdobie po zdanení7 744 €7 257 €
Záväzky4 085 €13 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 085 €13 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 597 €960 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 106,56 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 7. februára 2026
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruPlatné od sobota 7. februára 2026
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyPlatné od sobota 7. februára 2026
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od sobota 7. februára 2026
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovPlatné od sobota 7. februára 2026
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od pondelok 22. apríla 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od pondelok 22. apríla 2024
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od pondelok 22. apríla 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od pondelok 22. apríla 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíPlatné od pondelok 22. apríla 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod pondelok 22. apríla 2024

    Adresa SNP 956/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od pondelok 22. apríla 2024

    Adresa SNP 956/6, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/56504/T
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
PJ Inžiniering s. r. o.

Sídlo spoločnosti

PJ Inžiniering s. r. o.

SNP 956/6, 92701 Šaľa

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.