Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 56208791・Robotnícka 8, 974 01 Banská Bystrica・Založené 2024
Obrat 2025
1,54 mil. €
+254 %Zisk 2025
1,24 mil. €
+281 %Aktíva
2,11 mil. €
+256 %Vlastný kapitál
1,57 mil. €
+375 %Zadlženosť
11,5 %
−3,2 ppHrubá marža
99,7 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
80,2 %
+5,5 ppZisk / výnosy
ROA
58,7 %
+3,8 ppRentabilita aktív
ROE
78,9 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,70
+28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1,57 mil. €
+281 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,87 mil. €
+269 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
254,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 435 tis. € | 1,54 mil. € |
| Pridaná hodnota | 412 tis. € | 1,54 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 435 tis. € | 1,54 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 325 tis. € | 1,24 mil. € |
| Daň z príjmov | 86 tis. € | 329 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 86 tis. € | 329 tis. € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Majetok celkom | 592 tis. € | 2,11 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 592 tis. € | 2,11 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 190 tis. € | 1,88 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 402 tis. € | 226 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 592 tis. € | 2,11 mil. € |
| Vlastné imanie | 330 tis. € | 1,57 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 325 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 325 tis. € | 1,24 mil. € |
| Záväzky | 87 tis. € | 242 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 87 tis. € | 242 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 175 tis. € | 298 tis. € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa P. Dobšinského 1094/38, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Adresa Skaldenstraat 121, 9042 Ghent, Belgické kráľovstvo
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.