Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

KERASIA s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 56209002Pribinova 1044/3, 926 01 SereďZaložené 2024

Obrat 2025

26 tis. €

−23 %
IČO
56209002
DIČ
2122238998
IČ DPH
SK2122238998, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. septembra 2024
Sídlo
KERASIA s. r. o.Pribinova 1044/3 926 01 Sereď
Dátum vzniku
streda 17. apríla 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/56560/T

Zisk 2025

−4 724 €

−123 %

Aktíva

43 tis. €

+46 %

Vlastný kapitál

21 tis. €

−19 %

Zadlženosť

52,6 %

+38 pp

Hrubá marža

-13,0 %

−87 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−123 %
20 tis. €−4 724 €20242025

Tržby

−23 %
33 tis. €26 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-18,5 %

−79 pp

Zisk / výnosy

ROA

-10,9 %

−79 pp

Rentabilita aktív

ROE

-23,0 %

−103 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,74

−90 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−4 384 €

−118 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-7,8 %

−23 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−5 958 €

−123 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-23,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

33 tis. €202426 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru33 tis. €26 tis. €
Pridaná hodnota25 tis. €−3 311 €
Výnosy z hospodárskej činnosti33 tis. €26 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení20 tis. €−4 724 €
Daň z príjmov3 615 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok27 tis. €
  • Obežný majetok17 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie21 tis. €
  • Záväzky23 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom30 tis. €43 tis. €
Neobežný majetok0 €27 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €27 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok30 tis. €17 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky2 776 €2 329 €
Finančné účty27 tis. €14 tis. €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky30 tis. €43 tis. €
Vlastné imanie25 tis. €21 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €20 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení20 tis. €−4 724 €
Záväzky4 346 €23 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 146 €23 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy200 €150 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

3 615 €340 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie54,41 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 17. apríla 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Poľnohospodárska výroba - rastlinná výrobaPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvoPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyPlatné od streda 17. apríla 2024
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaPlatné od streda 17. apríla 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 17. apríla 2024

    Adresa Pribinova 1044/3, 92601 Sereď, Slovenská republika

  • Konateľstreda 17. apríla 2024 – streda 22. apríla 2026

    Adresa Pribinova 1044/3, 92601 Sereď, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. apríla 2026

    Adresa Pribinova 1044/3, 92601 Sereď, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 17. apríla 2024 – streda 22. apríla 2026

    Adresa Pribinova 1044/3, 92601 Sereď, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 17. apríla 2024 – streda 22. apríla 2026

    Adresa Pribinova 1044/3, 92601 Sereď, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/56560/T
Hlavná činnosť
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
KERASIA s. r. o.

Sídlo spoločnosti

KERASIA s. r. o.

Pribinova 1044/3, 926 01 Sereď

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.