Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

T3S Trading s. r. o.

Finančný profil firmy・IČO 56226322・Ulica Rudolfa Mocka 1C, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2024

Aktívna

Obrat 2025

442 tis. €

+1 224 %
IČO
56226322
DIČ
2122246918
IČ DPH
SK2122246918, podľa §4, registrácia od pondelok 1. júla 2024
Sídlo
T3S Trading s. r. o.Ulica Rudolfa Mocka 1C 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Dátum vzniku
piatok 26. apríla 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/178105/B

Zisk 2025

22 tis. €

+990 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

82 tis. €

+213 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

25 tis. €

+901 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

69,6 %

−21 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

6,9 %

+15 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+990 %
−2 516 €22 tis. €202420252024−2 516 €202522 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

+1 225 %
33 tis. €441 tis. €20242025202433 tis. €2025441 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €6 645 €20242025Daň celkom · 20240 €Daň celkom · 20256 645 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,1 %

+13 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

5,1 %

+13 pp

Zisk / tržby

ROA

27,4 %

+37 pp

Rentabilita aktív

ROE

90,0 %

+191 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

5,3 %

+12 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

6,9 %

+15 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

29 tis. €

+1 254 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,9 %

+23 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

33 tis. €2024442 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru33 tis. €441 tis. €
Pridaná hodnota−2 555 €30 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti33 tis. €442 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−2 516 €22 tis. €
Daň z príjmov0 €6 645 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka20242025
Osobné náklady0 €15 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok82 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie25 tis. €
  • Záväzky57 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka20242025
Majetok celkom26 tis. €82 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok26 tis. €82 tis. €
Zásoby6 075 €17 tis. €
Dlhodobé pohľadávky164 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 364 €26 tis. €
Finančné účty15 tis. €39 tis. €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky26 tis. €82 tis. €
Vlastné imanie2 484 €25 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−2 516 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−2 516 €22 tis. €
Záväzky24 tis. €57 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky21 tis. €53 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy2 463 €4 286 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0526Nadmerný odpočet za obdobie2 959,49 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 26. apríla 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od piatok 26. apríla 2024
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruPlatné od piatok 26. apríla 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

4 aktívnych z 5
  • Konateľod piatok 17. apríla 2026

    Adresa Perlová 933/11, 85110 Bratislava - mestská časť Jarovce, Slovenská republika

  • Matej LazarAktívne
    Konateľod piatok 17. apríla 2026

    Adresa Ľudovíta Fullu 3416/9B, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 17. apríla 2026

    Adresa Brečtanová 6562/19, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika

  • Tomáš SagaAktívne
    Konateľod piatok 17. apríla 2026

    Adresa Pribišova 3032/21, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 26. apríla 2024 – pondelok 27. apríla 2026

    Adresa Brečtanová 6657/17A, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika

Prepojené osoby

4 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 28. apríla 2026

    Adresa Perlová 933/11, 85110 Bratislava - mestská časť Jarovce, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Matej LazarAktívne
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 28. apríla 2026

    Adresa Ľudovíta Fullu 3416/9B, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 28. apríla 2026

    Adresa Brečtanová 6562/19, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Tomáš SagaAktívne
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 28. apríla 2026

    Adresa Pribišova 3032/21, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. apríla 2024 – pondelok 27. apríla 2026

    Adresa Brečtanová 6657/17A, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

História firmy

1 zmena v registri

  • Sídlo

    2 záznamy
    • Ulica Rudolfa Mocka 1C, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republikaod utorok 28. apríla 2026
    • Brečtanová 6657/17A, 90027 Bernolákovo, Slovenská republikapiatok 26. apríla 2024 – pondelok 27. apríla 2026

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/178105/B
Hlavná činnosť
Počítačové programovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
T3S Trading s. r. o.

Sídlo spoločnosti

T3S Trading s. r. o.

Ulica Rudolfa Mocka 1C, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.