Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

movement physio 3, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 56246030Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová VesZaložené 2024

Obrat 2025

45 tis. €

+464 %
IČO
56246030
DIČ
2122264023
IČ DPH
Sídlo
movement physio 3, s.r.o.Obchodno-výstavný objekt A 7464 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Dátum vzniku
piatok 24. mája 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/178757/B

Zisk 2025

5 163 €

+21 413 %

Aktíva

11 tis. €

+78 %

Vlastný kapitál

10 tis. €

+103 %

Zadlženosť

7,9 %

−11 pp

Hrubá marža

13,0 %

+12 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+21 413 %
24 €5 163 €20242025

Tržby

+464 %
8 032 €45 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

11,4 %

+11 pp

Zisk / výnosy

ROA

46,7 %

+46 pp

Rentabilita aktív

ROE

50,7 %

+50 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

19,27

+177 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

5 737 €

+6 983 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−60 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

10 tis. €

+97 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

464,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

8 032 €202445 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru8 032 €45 tis. €
Pridaná hodnota81 €5 868 €
Výnosy z hospodárskej činnosti8 032 €45 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení24 €5 163 €
Daň z príjmov57 €574 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok11 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie10 tis. €
  • Záväzky874 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom6 217 €11 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok6 217 €11 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky349 €3 810 €
Finančné účty5 868 €7 251 €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky6 217 €11 tis. €
Vlastné imanie5 024 €10 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €24 €
HV za účtovné obdobie po zdanení24 €5 163 €
Záväzky1 193 €874 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky893 €574 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy300 €300 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

57 €574 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • administratívne službyPlatné od piatok 24. mája 2024
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 24. mája 2024
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 24. mája 2024
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 24. mája 2024
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 24. mája 2024
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od piatok 24. mája 2024
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 24. mája 2024
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od piatok 24. mája 2024
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od piatok 24. mája 2024
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od piatok 24. mája 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 24. mája 2024

    Adresa Lomnická 17/D, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 24. mája 2024

    Adresa Čiernohorská 8, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 24. mája 2024 – streda 27. augusta 2025

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 28. augusta 2025

    Adresa Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 24. mája 2024 – streda 27. augusta 2025

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/178757/B
Hlavná činnosť
Športové činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
movement physio 3, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

movement physio 3, s.r.o.

Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.