Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

movement sport center, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 56258968Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová VesZaložené 2024

Obrat 2025

43 tis. €

+15 %
IČO
56258968
DIČ
2122264793
IČ DPH
Sídlo
movement sport center, s.r.o.Obchodno-výstavný objekt A 7464 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Dátum vzniku
utorok 28. mája 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/178822/B

Zisk 2025

−3 306 €

−172 %

Aktíva

20 tis. €

+14 %

Vlastný kapitál

6 300 €

−34 %

Zadlženosť

68,5 %

+23 pp

Hrubá marža

-12,9 %

−28 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−172 %
4 606 €−3 306 €20242025

Tržby

+8,9 %
37 tis. €41 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-7,7 %

−20 pp

Zisk / výnosy

ROA

-16,5 %

−43 pp

Rentabilita aktív

ROE

-52,5 %

−100 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,26

−38 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−2 966 €

−154 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-11,5 %

−27 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

3 195 €

−51 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

8,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

37 tis. €202443 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru37 tis. €41 tis. €
Pridaná hodnota5 478 €−5 230 €
Výnosy z hospodárskej činnosti37 tis. €43 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 606 €−3 306 €
Daň z príjmov866 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 705 €
  • Obežný majetok15 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie6 300 €
  • Záväzky14 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom18 tis. €20 tis. €
Neobežný majetok4 705 €4 705 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok4 705 €4 705 €
Obežný majetok13 tis. €15 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 669 €6 615 €
Finančné účty7 126 €8 708 €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky18 tis. €20 tis. €
Vlastné imanie9 606 €6 300 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €4 376 €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 606 €−3 306 €
Záväzky7 894 €14 tis. €
Dlhodobé záväzky1 300 €1 300 €
Krátkodobé záväzky6 294 €12 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy300 €300 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

866 €340 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • administratívne službyPlatné od utorok 28. mája 2024
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 28. mája 2024
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od utorok 28. mája 2024
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 28. mája 2024
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 28. mája 2024
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 28. mája 2024
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 28. mája 2024
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od utorok 28. mája 2024
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od utorok 28. mája 2024
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od utorok 28. mája 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod utorok 28. mája 2024

    Adresa Lomnická 17/D, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 28. mája 2024

    Adresa Čiernohorská 8, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

  • Konateľutorok 28. mája 2024 – streda 27. augusta 2025

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 28. augusta 2025

    Adresa Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 28. mája 2024 – streda 27. augusta 2025

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/178822/B
Hlavná činnosť
Prevádzka športových zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
movement sport center, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

movement sport center, s.r.o.

Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.