Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 56275609・Vajnorská 100/B, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2024
Obrat 2025
11 tis. €
+121 %Zisk 2025
327 €
+179 %Aktíva
9 095 €
+45 %Vlastný kapitál
4 911 €
+7,1 %Zadlženosť
46,0 %
+19 ppHrubá marža
7,0 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
6,7 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,17
−41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
667 €
+260 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
51,0 %
+51 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 911 €
+7,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
120,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 877 € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | −265 € | 750 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 877 € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −416 € | 327 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 340 € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 289 € | 9 095 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 289 € | 9 095 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 724 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 984 € | 2 784 € |
| Finančné účty | 5 305 € | 5 587 € |
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 289 € | 9 095 € |
| Vlastné imanie | 4 584 € | 4 911 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −416 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −416 € | 327 € |
| Záväzky | 1 705 € | 4 184 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 705 € | 4 184 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Vajanského 1119/3, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Lúčna 1014/18, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Jablonica 571, 90632 Jablonica, Slovenská republika
Adresa Zohorská 674/4, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Bulharská 5560/80, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vajanského 1119/3, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Lúčna 1014/18, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Jablonica 571, 90632 Jablonica, Slovenská republika
Adresa Vajanského 1119/3, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Lúčna 1014/18, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Zohorská 674/4, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Jablonica 571, 90632 Jablonica, Slovenská republika
Adresa Vajanského 1119/3, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Lúčna 1014/18, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Zohorská 674/4, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Wealth Accord Group s. r. o.
Vajnorská 100/B, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.