Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SALI 3 s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 56327765Muškátová 4961/26, 90301 SenecZaložené 2024

Obrat 2025

13 tis. €

−66 %
IČO
56327765
DIČ
2122274660
IČ DPH
Sídlo
SALI 3 s. r. o.Muškátová 4961/26 90301 Senec
Dátum vzniku
streda 12. júna 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/179229/B

Zisk 2025

3 061 €

+132 %

Aktíva

105 €

−93 %

Vlastný kapitál

−1 525 €

+67 %

Zadlženosť

1 552,4 %

+1 128 pp

Hrubá marža

28,3 %

+53 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+132 %
−9 586 €3 061 €20242025

Tržby

−66 %
39 tis. €13 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

23,1 %

+48 pp

Zisk / výnosy

ROA

2 915,2 %

+3 593 pp

Rentabilita aktív

ROE

-200,7 %

−410 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,06

−73 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 401 €

+135 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

+10,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−1 525 €

+67 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-65,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

39 tis. €202413 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru39 tis. €13 tis. €
Pridaná hodnota−9 580 €3 757 €
Výnosy z hospodárskej činnosti39 tis. €13 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−9 586 €3 061 €
Daň z príjmov0 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok105 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−1 525 €
  • Záväzky1 630 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom1 414 €105 €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok1 414 €105 €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €
Finančné účty1 414 €105 €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1 414 €105 €
Vlastné imanie−4 586 €−1 525 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−9 586 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−9 586 €3 061 €
Záväzky6 000 €1 630 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky6 000 €1 630 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €340 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielPlatné od streda 5. novembra 2025
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaPlatné od streda 5. novembra 2025
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od streda 5. novembra 2025
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťPlatné od streda 12. júna 2024
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od streda 12. júna 2024
  • Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyPlatné od streda 12. júna 2024
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od streda 12. júna 2024
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyPlatné od streda 12. júna 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od streda 12. júna 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 6. októbra 2025

    Adresa Muškátová 4961/26, 90301 Senec, Slovenská republika

  • Konateľstreda 12. júna 2024 – utorok 4. novembra 2025

    Adresa Muškátová 5982/8A, 90301 Senec, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 5. novembra 2025

    Adresa Muškátová 4961/26, 90301 Senec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 12. júna 2024 – utorok 4. novembra 2025

    Adresa Muškátová 5982/8A, 90301 Senec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/179229/B
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
SALI 3 s. r. o.

Sídlo spoločnosti

SALI 3 s. r. o.

Muškátová 4961/26, 90301 Senec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.