Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

StayOn6 s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 56428464P. Pázmaňa 54/28, 92701 ŠaľaZaložené 2024

Obrat 2025

11 tis. €

+193 %
IČO
56428464
DIČ
2122306043
IČ DPH
Sídlo
StayOn6 s.r.o.P. Pázmaňa 54/28 92701 Šaľa
Dátum vzniku
štvrtok 8. augusta 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/57275/T

Zisk 2025

2 111 €

+505 %

Aktíva

19 tis. €

+234 %

Vlastný kapitál

7 460 €

+39 %

Zadlženosť

60,5 %

+55 pp

Hrubá marža

28,1 %

+32 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+505 %
349 €2 111 €20242025

Tržby

+258 %
2 979 €11 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

19,8 %

+10 pp

Zisk / výnosy

ROA

11,2 %

+5,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

28,3 %

+22 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,70

−96 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 531 €

+421 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

16,6 %

−12 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−3 461 €

−165 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

257,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

3 648 €202411 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru2 979 €11 tis. €
Pridaná hodnota−108 €2 998 €
Výnosy z hospodárskej činnosti3 648 €11 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení349 €2 111 €
Daň z príjmov137 €420 €

Aktíva

  • Neobežný majetok11 tis. €
  • Obežný majetok7 959 €

Pasíva

  • Vlastné imanie7 460 €
  • Záväzky11 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom5 653 €19 tis. €
Neobežný majetok0 €11 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €11 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok5 653 €7 959 €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky449 €2 609 €
Finančné účty5 204 €5 350 €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky5 653 €19 tis. €
Vlastné imanie5 349 €7 460 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €349 €
HV za účtovné obdobie po zdanení349 €2 111 €
Záväzky304 €11 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky304 €11 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

137 €420 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 8. augusta 2024
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruPlatné od štvrtok 8. augusta 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 8. augusta 2024
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyPlatné od štvrtok 8. augusta 2024
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od štvrtok 8. augusta 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 8. augusta 2024

    Adresa P. Pázmaňa 54/28, 92701 Šaľa, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 8. augusta 2024

    Adresa P. Pázmaňa 54/28, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/57275/T
Hlavná činnosť
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
StayOn6 s.r.o.

Sídlo spoločnosti

StayOn6 s.r.o.

P. Pázmaňa 54/28, 92701 Šaľa

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.