Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Luma Top s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 56477783Kpt. Nálepku 562/56, 08222 Šarišské MichaľanyZaložené 2024

Obrat 2025

32 tis. €

+7,4 %
IČO
56477783
DIČ
2122336700
IČ DPH
SK2122336700, podľa §7, registrácia od štvrtok 10. októbra 2024
Sídlo
Luma Top s.r.o.Kpt. Nálepku 562/56 08222 Šarišské Michaľany
Dátum vzniku
streda 25. septembra 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/48602/P

Zisk 2025

2 740 €

+1 097 %

Aktíva

17 tis. €

−40 %

Vlastný kapitál

7 969 €

+52 %

Zadlženosť

51,8 %

−29 pp

Hrubá marža

9,9 %

+9,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1 097 %
229 €2 740 €20242025

Tržby

+7,4 %
30 tis. €32 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

8,5 %

+7,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

16,6 %

+16 pp

Rentabilita aktív

ROE

34,4 %

+30 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,93

+56 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 080 €

+1 045 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,0 %

−3,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

7 969 €

+52 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

30 tis. €202432 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru30 tis. €32 tis. €
Pridaná hodnota271 €3 204 €
Výnosy z hospodárskej činnosti30 tis. €32 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení229 €2 740 €
Daň z príjmov40 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok17 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie7 969 €
  • Záväzky8 578 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom28 tis. €17 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok28 tis. €17 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky13 tis. €11 tis. €
Finančné účty14 tis. €5 468 €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky28 tis. €17 tis. €
Vlastné imanie5 229 €7 969 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €229 €
HV za účtovné obdobie po zdanení229 €2 740 €
Záväzky22 tis. €8 578 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky22 tis. €8 578 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

40 €340 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

18 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 25. septembra 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od streda 25. septembra 2024
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruPlatné od streda 25. septembra 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 25. septembra 2024

    Adresa Kpt. Nálepku 562/56, 08222 Šarišské Michaľany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 25. septembra 2024

    Adresa Kpt. Nálepku 562/56, 08222 Šarišské Michaľany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/48602/P
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Luma Top s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Luma Top s.r.o.

Kpt. Nálepku 562/56, 08222 Šarišské Michaľany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.