Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Aperture Analytics, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 56565810Trnavská cesta 106/A, 821 01 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2024

Obrat 2025

46 tis. €

+188 %
IČO
56565810
DIČ
2122351418
IČ DPH
Sídlo
Aperture Analytics, s.r.o.Trnavská cesta 106/A 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
streda 16. októbra 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/182186/B

Zisk 2025

41 tis. €

+388 %

Aktíva

52 tis. €

+145 %

Vlastný kapitál

47 tis. €

+248 %

Zadlženosť

8,9 %

−27 pp

Hrubá marža

99,6 %

+38 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+388 %
8 503 €41 tis. €20242025

Tržby

+188 %
16 tis. €46 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

89,6 %

+37 pp

Zisk / výnosy

ROA

80,4 %

+40 pp

Rentabilita aktív

ROE

88,3 %

+25 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

11,19

+303 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

46 tis. €

+361 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−5,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

47 tis. €

+248 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

187,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

16 tis. €202446 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru16 tis. €46 tis. €
Pridaná hodnota10 tis. €46 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti16 tis. €46 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení8 503 €41 tis. €
Daň z príjmov1 501 €4 610 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok52 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie47 tis. €
  • Záväzky4 610 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom21 tis. €52 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok21 tis. €52 tis. €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky16 tis. €5 816 €
Finančné účty5 000 €46 tis. €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky21 tis. €52 tis. €
Vlastné imanie14 tis. €47 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €3 €
HV za účtovné obdobie po zdanení8 503 €41 tis. €
Záväzky7 599 €4 610 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky7 599 €4 610 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 501 €4 610 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 16. októbra 2024
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťPlatné od streda 16. októbra 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 16. októbra 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyPlatné od streda 16. októbra 2024
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaPlatné od streda 16. októbra 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 16. októbra 2024

    Adresa Trnavská cesta 18759/106A, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 16. októbra 2024

    Adresa Hraničná 18995/30B, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad4 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 16. októbra 2024

    Adresa Trnavská cesta 18759/106A, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad750 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/182186/B
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Aperture Analytics, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Aperture Analytics, s.r.o.

Trnavská cesta 106/A, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.