Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Lančarič - SPRÁVA REGISTRATÚRY s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 56658851Vadonská 201/28, 92521 Malá MačaZaložené 2024

Obrat 2025

48 tis. €

+343 %
IČO
56658851
DIČ
2122374980
IČ DPH
Sídlo
Lančarič - SPRÁVA REGISTRATÚRY s. r. o.Vadonská 201/28 92521 Malá Mača
Dátum vzniku
streda 27. novembra 2024
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/86340/L

Zisk 2025

230 €

−96 %

Aktíva

6 355 €

−57 %

Vlastný kapitál

5 508 €

−48 %

Zadlženosť

13,3 %

−16 pp

Hrubá marža

5,6 %

−56 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−96 %
5 559 €230 €20242025

Tržby

+343 %
11 tis. €48 tis. €20242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,5 %

−51 pp

Zisk / výnosy

ROA

3,6 %

−34 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,2 %

−48 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

7,50

+117 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

570 €

−91 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

59,6 %

+45 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

5 508 €

−48 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

343,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

11 tis. €202448 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka20242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru11 tis. €48 tis. €
Pridaná hodnota6 717 €2 690 €
Výnosy z hospodárskej činnosti11 tis. €48 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 559 €230 €
Daň z príjmov981 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok6 355 €

Pasíva

  • Vlastné imanie5 508 €
  • Záväzky847 €

Súvaha

Aktíva

Položka20242025
Majetok celkom15 tis. €6 355 €
Neobežný majetok0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €
Obežný majetok15 tis. €6 355 €
Zásoby0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky200 €65 €
Finančné účty15 tis. €6 290 €

Pasíva

Položka20242025
Spolu vlastné imanie a záväzky15 tis. €6 355 €
Vlastné imanie11 tis. €5 508 €
Základné imanie5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 559 €230 €
Záväzky4 292 €847 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 292 €847 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €
Rezervy0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

981 €340 €20242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Správa registratúryPlatné od piatok 13. marca 2026
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske prácePlatné od streda 27. novembra 2024
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedPlatné od streda 27. novembra 2024

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. novembra 2024

    Adresa Vadonská 201/28, 92521 Malá Mača, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. novembra 2024

    Adresa Vadonská 201/28, 92521 Malá Mača, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/86340/L
Hlavná činnosť
Činnosti archívov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Lančarič - SPRÁVA REGISTRATÚRY s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Lančarič - SPRÁVA REGISTRATÚRY s. r. o.

Vadonská 201/28, 92521 Malá Mača

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.