Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31341977・Šumavská 38, 82108 Bratislava・Založené 1993
Obrat 2025
61,52 mil. €
−15 %Zisk 2025
6,55 mil. €
−19 %Aktíva
401,4 mil. €
+0,9 %Vlastný kapitál
361,25 mil. €
+1,3 %Zadlženosť
9,1 %
−0,3 ppHrubá marža
67,2 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,7 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
1,8 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,57
+6,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8,48 mil. €
−37 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,7 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
88,44 mil. €
+1,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 65,01 mil. € | 72,88 mil. € | 70,95 mil. € | 60,13 mil. € |
| Pridaná hodnota | 45,15 mil. € | 50,44 mil. € | 51,61 mil. € | 40,39 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 66,87 mil. € | 75,44 mil. € | 72,32 mil. € | 61,52 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7,44 mil. € | 8,09 mil. € | 8,09 mil. € | 6,55 mil. € |
| Daň z príjmov | 3,65 mil. € | 1,74 mil. € | 5,45 mil. € | 1,93 mil. € |
| Daň z príjmov splatná | 1,39 mil. € | 3,9 mil. € | 4,72 mil. € | 3,09 mil. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 380,52 mil. € | 388,24 mil. € | 397,82 mil. € | 401,4 mil. € |
| Neobežný majetok | 314,32 mil. € | 297,85 mil. € | 292,61 mil. € | 296,31 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 239,17 mil. € | 222,46 mil. € | 216,9 mil. € | 221,25 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 6,41 mil. € | 6,65 mil. € | 6,97 mil. € | 6,32 mil. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 68,74 mil. € | 68,74 mil. € | 68,74 mil. € | 68,74 mil. € |
| Obežný majetok | 64,27 mil. € | 83,81 mil. € | 99,08 mil. € | 100,12 mil. € |
| Zásoby | 929 tis. € | 930 tis. € | 930 tis. € | 986 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30,46 mil. € | 10,62 mil. € | 12,89 mil. € | 6,49 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32,88 mil. € | 72,26 mil. € | 85,26 mil. € | 92,65 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 1,93 mil. € | 6,58 mil. € | 6,13 mil. € | 4,98 mil. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 380,52 mil. € | 388,24 mil. € | 397,82 mil. € | 401,4 mil. € |
| Vlastné imanie | 343,72 mil. € | 350,06 mil. € | 356,47 mil. € | 361,25 mil. € |
| Základné imanie | 252,87 mil. € | 272,52 mil. € | 272,52 mil. € | 272,52 mil. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 50,57 mil. € | 54,5 mil. € | 54,5 mil. € | 54,5 mil. € |
| HV minulých rokov | 20,52 mil. € | 2,64 mil. € | 8,15 mil. € | 14,48 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7,44 mil. € | 8,09 mil. € | 8,09 mil. € | 6,55 mil. € |
| Záväzky | 34,3 mil. € | 34,83 mil. € | 37,28 mil. € | 36,47 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 25,22 mil. € | 23,1 mil. € | 23,8 mil. € | 23,28 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 7,93 mil. € | 10,51 mil. € | 12,26 mil. € | 11,68 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 889 tis. € | 952 tis. € | 947 tis. € | 1,24 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 2,49 mil. € | 3,35 mil. € | 4,08 mil. € | 3,68 mil. € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Podpredseda predstavenstva
Adresa Sološnická 51, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Tranovského 12, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Predseda predstavenstva
Adresa SNP 525/10, 90301 Senec, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Buková 29, 95101 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Borša 208, 07632 Borša, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Orechová 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Holíčska 26, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Rezedová 18, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Orechová 17, 82106 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Holíčska 26, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vinárska 2303/3, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa Dolná 141/28, 92202 Krakovany, Slovenská republika
Adresa Ružová 27, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Jeséniova 4, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Chrobáková 10, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Priekopa 40, 07261 Priekopa, Slovenská republika
Adresa Tichá 8, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Oravská 3, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Budkovce 279, 07215 Budkovce, Slovenská republika
Adresa Mlynské nivy 44/A, 82715 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
44 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.