Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 31631665・Orlové 322, 01701 Považská Bystrica・Založené 1995
Obrat 2025
152 €
−100 %Zisk 2025
−879 €
+92 %Aktíva
4 068 €
+66 %Vlastný kapitál
129 €
+1 513 %Zadlženosť
96,8 %
−2,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-578,3 %
−556 ppZisk / výnosy
ROA
-21,6 %
+449 ppRentabilita aktív
ROE
-681,4 %
+143 431 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,22
+66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−539 €
+95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-63,1 %
−49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
728 €
+182 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 950 € | 3 300 € | 1 350 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −20 tis. € | −26 tis. € | −2 830 € | −150 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 3 984 € | 51 tis. € | 152 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | −33 tis. € | −12 tis. € | −879 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 390 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 166 tis. € | 122 tis. € | 2 450 € | 4 068 € |
| Neobežný majetok | 53 tis. € | 50 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 53 tis. € | 50 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 113 tis. € | 72 tis. € | 2 450 € | 4 068 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 110 tis. € | 72 tis. € | 1 068 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 895 € | 0 € | 1 382 € | 4 068 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 166 tis. € | 122 tis. € | 2 450 € | 4 068 € |
| Vlastné imanie | 149 tis. € | 116 tis. € | 8 € | 129 € |
| Základné imanie | 7 304 € | 7 304 € | 7 304 € | 7 304 € |
| HV minulých rokov | 138 tis. € | 123 tis. € | 1 868 € | −8 026 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | −33 tis. € | −12 tis. € | −879 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 5 832 € | 2 442 € | 3 939 € |
| Dlhodobé záväzky | 599 € | 599 € | 599 € | 599 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 5 227 € | 3 343 € | 3 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 6 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | −1 500 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Sverepec 99, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1756/274, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1756/274, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sverepec 99, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sverepec 59, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stupné 260, Brvnište, Slovenská republika
Adresa Stupné 260, 01812 Brvnište, Slovenská republika
Adresa Sverepec 99, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Orlové 322, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sverepec 99, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stupné 260, Brvnište, Slovenská republika
Adresa Sverepec 99, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stupné 260, Brvnište, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1756/274, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sverepec 99, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stupné 260, Brvnište, Slovenská republika
Adresa Dedovec 1756/274, Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Dopravno-mechanizačná spoločnosť, spol. s r.o.
Orlové 322, 01701 Považská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.