Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46467696・Klariská 7, 81103 Bratislava - mestská časť Staré mesto・Založené 2011
Obrat 2022
97 €
−100 %Zisk 2022
−6 659 €
−141 %Aktíva
21 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
21 tis. €
−24 %Zadlženosť
0,0 %
−5,7 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6 864,9 %
−6 888 ppZisk / výnosy
ROA
-31,7 %
−88 ppRentabilita aktív
ROE
-31,7 %
−91 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−6 659 €
−141 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
−24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 99 tis. € | 76 tis. € | 69 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 65 tis. € | 57 tis. € | −5 950 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 99 tis. € | 76 tis. € | 71 tis. € | 97 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 49 tis. € | 64 tis. € | 16 tis. € | −6 659 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 152 tis. € | 184 tis. € | 29 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 262 € | 409 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 262 € | 409 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 151 tis. € | 183 tis. € | 29 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 103 tis. € | 154 tis. € | 1 470 € | 3 808 € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 152 tis. € | 184 tis. € | 29 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | −130 tis. € | −66 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 332 € | 332 € | 332 € | 332 € |
| HV minulých rokov | −180 tis. € | −130 tis. € | −66 tis. € | −50 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 49 tis. € | 64 tis. € | 16 tis. € | −6 659 € |
| Záväzky | 282 tis. € | 250 tis. € | 1 681 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 282 tis. € | 250 tis. € | 1 681 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Feldkirchner Straße 140, 9020 Klagenfurt, Rakúska republika
Adresa Matznergasse 28/13, 1140 Wien, Rakúska republika
Adresa Kominárska 2,4, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Karadžičova 8/A, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Karadžičova 8/A, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Matznergasse 28/13, 1140 Wien, Rakúska republika
Adresa Štefánikova 7, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Tiger At Work & Co. k. s. v likvidácii
Klariská 7, 81103 Bratislava - mestská časť Staré mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.