Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47715227・Stred 50/31-16, 01701 Považská Bystrica・Založené 2014
Obrat 2025
3,38 mil. €
+37 %Zisk 2025
36 tis. €
+4,8 %Aktíva
1,01 mil. €
−4,4 %Vlastný kapitál
140 tis. €
+1,2 %Zadlženosť
86,1 %
−0,8 ppHrubá marža
34,2 %
−3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
25,6 %
+0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,52
+24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
45 tis. €
+0,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
290 tis. €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
102,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 514 tis. € | 1,46 mil. € | 2,43 mil. € | 3,37 mil. € |
| Pridaná hodnota | 91 tis. € | 323 tis. € | 909 tis. € | 1,15 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 551 tis. € | 1,85 mil. € | 2,47 mil. € | 3,38 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 48 tis. € | 58 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 9 509 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 305 tis. € | 378 tis. € | 1,05 mil. € | 1,01 mil. € |
| Neobežný majetok | 99 tis. € | 243 tis. € | 644 tis. € | 525 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 99 tis. € | 243 tis. € | 644 tis. € | 525 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 206 tis. € | 135 tis. € | 408 tis. € | 481 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 191 tis. € | 98 tis. € | 360 tis. € | 390 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 37 tis. € | 48 tis. € | 91 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 305 tis. € | 378 tis. € | 1,05 mil. € | 1,01 mil. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 104 tis. € | 138 tis. € | 140 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 808 € | 41 tis. € | 99 tis. € | 99 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 48 tis. € | 58 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € |
| Záväzky | 259 tis. € | 274 tis. € | 914 tis. € | 867 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 94 tis. € | 0 € | 713 tis. € | 676 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 165 tis. € | 274 tis. € | 202 tis. € | 191 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Predmier 40, 01351 Predmier, Slovenská republika
Adresa Lačnov 194, 75612 Lačnov, Česká republika
Adresa Predmier 242, 01351 Predmier, Slovenská republika
Adresa Centrum II. 1468/73, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Stred 50/31-16, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Zakvášov 1518/51, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rudina 277, 02331 Rudina, Slovenská republika
Adresa Predmier 40, 01351 Predmier, Slovenská republika
Adresa Zakvášov 1518/51, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rudina 277, 02331 Rudina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.